DUYURU The malco yılbaşı tester kampanyası!

Votka

Yaşım otuz altı sana kırk senedir aşığım...
16 Mar 2019
79 mesaj
72 beğeni
Antalya
Tester set belirli mi, seçilebilir mi çeşit...

azash

Majör sever...
26 Mar 2019
85 mesaj
135 beğeni
Ankara
Tester set belirli mi, seçilebilir mi çeşit...
Tütünlü gurubunda 4 çeşit likit var. 6 lı paket oluşturmak için aynı üründen birden fazla seçmek mümkün oluyor.
Ancak @TheMalco üstad ile görüştüğümüzde GOLD olarak geçen ürünün aroma tedariğiinin sağlanamadığını ve bu nedenle bu partide üretilmediğini ifade etti.
Diğer 3 tütünlü gurubu likit ise Pazartesi günü demlenme süresini tamamlayarak, satışa çıkacakmış.
Ayrıca Kredi kartı ile satış imkanı %20 komisyon ödemek suretiyle gerçekleştirilebiliyormuş.
Kendi adıma

TheMalco

Aktif Üye
Tedarikçi
9 Eyl 2019
74 mesaj
71 beğeni
Balıkesir
Tütünlü gurubunda 4 çeşit likit var. 6 lı paket oluşturmak için aynı üründen birden fazla seçmek mümkün oluyor.
Ancak @TheMalco üstad ile görüştüğümüzde GOLD olarak geçen ürünün aroma tedariğiinin sağlanamadığını ve bu nedenle bu partide üretilmediğini ifade etti.
Diğer 3 tütünlü gurubu likit ise Pazartesi günü demlenme süresini tamamlayarak, satışa çıkacakmış.
Ayrıca Kredi kartı ile satış imkanı %20 komisyon ödemek suretiyle gerçekleştirilebiliyormuş.
Kendi adıma
Ayrıntılı anlatım için teşekkür ederiz. Aynı üründen birden fazla seçme konusunu yılbaşına kadar öyle bıraktık :) daha sonra değişecek.

Teşekkür ederiz. Bol buharlar

azash

Majör sever...
26 Mar 2019
85 mesaj
135 beğeni
Ankara
Tütünlü tester setinden aldım.
Whatsapp üzerinden oldukça hızlı bir şekilde iletişim kuruyor firma.
Ayrıca son derece nazik ve ilgili bir kişi ile iletişim kurdum. Ürün hızlı bir şekilde kargoya verildi.
Sürat kargo, firmanın hızına yetişirse yeni yıla ürünleri deneyerek gireceğim.
Ürün yorumları yeni yıla artık :)

TheMalco

Aktif Üye
Tedarikçi
9 Eyl 2019
74 mesaj
71 beğeni
Balıkesir
Tütünlü tester setinden aldım.
Whatsapp üzerinden oldukça hızlı bir şekilde iletişim kuruyor firma.
Ayrıca son derece nazik ve ilgili bir kişi ile iletişim kurdum. Ürün hızlı bir şekilde kargoya verildi.
Sürat kargo, firmanın hızına yetişirse yeni yıla ürünleri deneyerek gireceğim.
Ürün yorumları yeni yıla artık :)
güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz :)