İPUCU Ordan burdan yaptır sat !

3 Mar 2019
14 mesaj
9 beğeni
Valla çok doğru bir tespit yapılmış. Örneğini hemen vereyim OOPS LİKİT bildiğin harbiden de öyle. Başkalarına ürettiriyor hem de ne olduğu belli olmayan şeyler ile, sonra çıkıp ortada ahkam kesiyor. :) Resmen Komedi yav buna pirim verenler var bir de ! Basıp parayı reklamı da yapıyor biraz da şak şak tayfası tamam işte

Administrator

Founder
Yönetici
26 Şub 2019
309 mesaj
1,435 beğeni
Valla çok doğru bir tespit yapılmış. Örneğini hemen vereyim OOPS LİKİT bildiğin harbiden de öyle. Başkalarına ürettiriyor hem de ne olduğu belli olmayan şeyler ile, sonra çıkıp ortada ahkam kesiyor. :) Resmen Komedi yav buna pirim verenler var bir de ! Basıp parayı reklamı da yapıyor biraz da şak şak tayfası tamam işte
İsmi geçenler konusunda ithamların dayanağı olmalıdır. Dürüstlüğünüz ve şahsiyetinize bağlıdır bu söylemler. Tabi kendisinin de gelip buna cevap verme hakkı saklıdır. Onun da bu ithamlara cevap hakkı vardır

11 Nis 2019
9 mesaj
4 beğeni
Bu kadar bilgilendirici içerik ve forum varken likit yapmak artık Amerika'yı keşfettirmiyor olsa gerek. Alın güvendiğiniz yerden nbase ve aromanızı, kendiniz yapın. Likit üreten çoğu yerli firmaların farklı birşey yaptığı yok inanın. (aroma oranını %30 yapmaktan başka).

30 Eki 2019
21 mesaj
5 beğeni
Denizli

30 Eki 2019
21 mesaj
5 beğeni
Denizli
2 ay ops likit kullandım 2,3 çeşidini ve kaliteli buldum dürüst olayım
Kendisini sevmesemde likitini aldım içtim sevdim

3 Mar 2019
14 mesaj
9 beğeni
Neye göre kaliteli hocam ? içerikleri hakkında elinizde bir veri var mı ? YOK sorsan merck kullanıyoruz yok şunu kullanıyoruz ya geç işte adam sana ne yaparsa onu kullanıyorsun ne kullanıldığını bile bildiğini düşünmüyorum tüccar işte bildiğin pazar tüccarı millete bilmişlik yapan sanki anlıyormuş gibi.
Valla hocam şunu söyleeyeyim o zaman size o likitleri zaten herkesde bulabilirsin bilmem ne firmasın yapıyor bunlar da satıyor, o bilmem ne firması zaten herkese yapıp satıyor bunlar da işte kendince biz özeliz diye konuşsun dursun. Olay sadece aroma mı ?
Valla hocam oops likit bildiğin sıradan çöp bir ürün, aromaya aldanmayın. Kendisinin bile ne olduğunu bilmedi ürün satıcısı umrum da bile olmaz ben ürünü söylerim hoş satıcısı da çöp olabilir o da onu bağlar :)
Tatlara aldanan insanlar var maalesef bas aromayı efektörü oooo ne tatlı ne güzel. İşte likit o değildir.

31 Eki 2019
19 mesaj
20 beğeni
Sadece ben böyle düşünüyorum zannetmiştim ama değil mişim :) Her şeyi saçma sapan ordan burdan toplama işte her şeyi öyle yani. Bir yerde toplanmışlardı ben de vardım.

Son düzenleme:
2 Kas 2019
3 mesaj
5 beğeni
Halen herkes biliyor ama başkasının yaptığı likitleri kendi yapmış gibi tanıtan ve satan bir de kendi yorumum demiyor mu? :D:D:D kopuyorum ya :D:D kendi yorumuymuş :D:D yalan para ile değil.......

Benim yorumum!!! :D:D:D sen kim likit yapmak kim geçmişin neki senin :D:D

1 sene kadar önce Bu arkadaşın grubuna üyeydim birçok değerli üyeyi olur olmaz tripleri ile hatta 3-5 tl için küstüren bir şahsiyettir.........

Öyle muhabbetlerle küstürmüştür ki akla zarar şeyler.......

Bu arkadaş bir şeyler satıyor diye esnaf zaten olamaz ama günlük esnaftır bu şöyle o gün kime ne satarsa kar bilir uzun vadeli müşteri tutmasını bilmez işine gelene reisim reisim kıral kıral der işine gelmeyene cevap vermez :D:D

Başkasının premium likitlerinide satmasını bilir :D:D hele malum firmanın bozulmuş tarihi geçmiş likitlerinide utanmadan satar nasıl olsa yeni başlayanları toplar gruplarında onlarda bilmez bozuk mu değil mi :D:D

Daha komiği hem bazılarının premium likitlerini satar ama sattığı adamı nedense tanımaz :D:D kendi malıymış gibi satar :D kargo farklı gelen yer farklı bir de tanımaz :D:D

Hep kendini ön plana atar küçük emrah gibi kendini acındırır yok efendim ben gidersem kimse mal getirmez vs. sanki neler getiriyor hep yazar çizer sağda solda heryerde sormaya gerek yok Piyasanın tek dürüst satıcısı odur ama Tarihi geçmiş likit satmakta üstüne yoktur..

Yakın çevresine sağda solda yorumlar yazdırır likitlerine ve mallarına hatta ara sıra sattıklarında sorun çıkmışda alıcılar kendilerine ulaşmış daha malı göndermeden hemen kendisi göndermiş gibi de subliminal mesajlar da verdirir belirli kişilere böyle paylaşımlar yaptırır :D:D:D:D:D

facebook kapatılınca sağda solda ağladığını hiç gizlemez telegramda bana destek olun diye :D

ama ne tesadüftür aynı sıralarda yeni bir üye ile olan muhabbetinde aylık 25 30 bin tl kazancım var da demesini bilir bu adam böylesine bir yalancıdır böyle amacı sadece para kazanmak olan ve ne olduğu belli olmayan likitleri kendim yaptım diye kendi yorumum :D:D:D diye satan insanları aramızda barındırmayalım bunlara prim vermeyelim zaten kendi kitleside pek yok herkes öğrendi ne mal olduğunu.

4 Kas 2019
61 mesaj
33 beğeni
Yerli likit
Sayılı olarak gerçekten düzgün diyebileceğim kullandığım likit vardır.
Bazı likit satıcıları karıştır 2hafta bekle likiti satışa çıkar mantığı ve bilgisi olmayan kimseler
Bilmiyorsan yapma diyorum beni yanlış anlıyorlar

sucukludondurma

Sadece Buharcı
Yönetici
Forum Yetkilisi
27 Şub 2019
734 mesaj
1,656 beğeni
@FerreSt Yazdığın mesaj ağır ithamlar içerdiği için mi sildin? Sebebi neydi silmenin? Uzun bir mesaj, emek etmiş yazmışsın, neden sildin ki?

2 Kas 2019
3 mesaj
5 beğeni
@FerreSt Yazdığın mesaj ağır ithamlar içerdiği için mi sildin? Sebebi neydi silmenin? Uzun bir mesaj, emek etmiş yazmışsın, neden sildin ki?
Selamlar. Hayır ne münasebet sinirlendim değmez o kadar yazıya dedim sildim o yüzden. Zaten yukarıda gerekeni yazdım isteyen okur isteyen anlar amacım onu kötülemek değil gördüğüm gerçekleri yazdım ben.

Cristo20

Aktif Üye
18 Ocak 2020
49 mesaj
19 beğeni
Denizli
premium yazıyorsa kesinlikle almıyorum ben en kötüleri hep onlar çıkıyor

31 Eki 2019
19 mesaj
20 beğeni
Valla bana göre de en berbat oops likit, ne sahibini severim ne de ürünlerini. Hepsi çakma nbase ve dandik ürünler. Bir arkadaşım almış içememiş bana verdi. Yemin ederim miğdem bulandı ya pislik adamdan pislik ürün çıkar bu kadar basit. Hiç bir halttan anlamayan cahil cühela bi adamdan ne beklenir ki ?

5 Mar 2020
3 mesaj
1 beğeni
Üretim yerlerine ait tek bir fotoğraf, video olmayan. Gerçi merdiven altlarında fotoğraf çekebilecek ışık olmaz :D

2 Kas 2019
3 mesaj
5 beğeni
Üretim yerlerini bugün federaller bastı sitesinde çok yakında dediği ürünleride almadıysa ki almadı alayı yalan oldu :D:D:D

cosmic fogcular ve diğer premium likitlerinde tr de üretildiği çıktı ortaya başta han vape anladınız siz onu :D:D:D beter olun o kadar kişinin ahını aldınız yanınıza kalırmı beyav :D:D:D

hergün yenilenen stok kolpacılar sizi kaç senedir fake ürün içiyorlar millete yakalayınca söylediğimizde likit teklif etmişti denyo baktıki tenezül etmiyom banladı konu mankeni sahtekar sıra sanada gelecek.............. :D :D :D :D

haberi görünce açtım hemen cipsi yanınada bir litre kola :D oh miss :D:D:D:D:D:D