İPUCU Ordan burdan yaptır sat !

Administrator

Founder
Yönetici
26 Şub 2019
309 mesaj
1,435 beğeni
UZAK DUR !

-Likit üretimi ile alakası olmayan
-Saçma sapan bilgilere sahip
-Sorduğunda bir halt bilmeden yorum yapan
-Aldığı toptancıya ürünü yaptırıp sonrasında kendisini uzman ilan eden
-Takipçi kitlesine güvenip biz bu işi biliyoruz nidaları atan
-Ona ürün veren toptancının da tek gayesi ürün satılsın da nasıl satılırsa satılsın mantığında tedarikçi olan
-Malı verelim ne yaparsa yapsın diyen
-Tutup orda burda ürününe şak şak yaptıran
-Lezzet konusunda aromayı dayayıp sonrasında en kralı biziz diyen
-Sadece reklam yapan ama likit yapamayan

'DAN UZAK DUR !

(Ekleyin ekleyebildiğiniz kadar !)

Son düzenleme:

sucukludondurma

Sadece Buharcı
Yönetici
Forum Yetkilisi
27 Şub 2019
734 mesaj
1,656 beğeni
"Bir bitmediler" derken her gün artıyor sayıları malesef :)

Votka

Yaşım otuz altı sana kırk senedir aşığım...
16 Mar 2019
79 mesaj
72 beğeni
Antalya
Kimler ki bunlar uzak duralım, biz bilmiyoruz...

Super Mario

Muhtar
Forum Yetkilisi
28 May 2019
614 mesaj
793 beğeni
En kaliteli içerikleri kullanıyoruz iddiası atıp ispat edemeyen den uzak dur

Votka

Yaşım otuz altı sana kırk senedir aşığım...
16 Mar 2019
79 mesaj
72 beğeni
Antalya
6 Mar 2019
190 mesaj
148 beğeni
@Dünya
Hiç mi doğru yapan yok yani bu işi ?
Kendi halinde takılan, reklam vs. yapmayan, sadece işini yapan adam hiç kimse yok mu piyasada ?
Canı gönülden güvendiğiniz 1 üretici bile yok mu ?
Herkes mi sahtekar ?

6 Mar 2019
190 mesaj
148 beğeni
@Dünya
Sahtekadar diyemem şeffaf olan göremedim 🙄
Şeffaflık beklentimizin karşılanmasını beklemek biraz fazlaca iyimser bir beklenti ne yazık ki hocam. O yüzden "İyimser" verdim rating olarak ;)

Ben de isterim herkes şeffaf olsun, Mcdonalds gibi mutfağını açsın bize ama şu ortamda sizce mümkün mü ?
Ne bekleniyor mesela şeffaflık olarak üreticiden ? Galonla alınan Merck Vg'yi canlı yayında mı açsın ? Büyük tedarikçiden gelen bir parti aromanın teslimat sürecini facebook hesabından hikaye şeklinde mi paylaşsın ? Tüm likit üretim sürecinde forumdan seçilen bir denetleme ekibini 1,5 ay boyunca mekanında mı ağırlasın ?
Şeffaflık herkesin beklentisi ama önce bekleyelim şu iş bi yasallaşsın.
Sevmediği markayı Cimer'e şikayet eden adamların olduğu bir ortamda haklı veya haksız kimseden tüm süreci son kullanıcıyla paylaşmasını bekleyemeyiz.
Güven dünyanın en pahalı olgusudur, satın alınmaz. O yüzden kimseye güvenemiyorsa buharcı ya ilk elden aldığı nbase'i tüketecek yada sigaraya geri dönecek.
Orjinal şişe nbase satan da yok bildiğim kadarıyla ülkemizde ve o açıdan sek nbase tüketmek de pek iç rahatlatıcı değil.

Şahsen güvendiğim 1-2 yer var ve en kötü aldığım nbase Merck-Merck-Sieg 9 mg değil de Evyap-Basf-Chem 6 mg'dır diye avutuyorum kendimi :)
Katran ve binbir çeşit zehirli içerik solumaktansa Evyap-Basf-Chem'e razıyım ben.
Hadi aroma da seyreltilmiş olsun olmuşken...

Super Mario

Muhtar
Forum Yetkilisi
28 May 2019
614 mesaj
793 beğeni
Şeffaflık beklentimizin karşılanmasını beklemek biraz fazlaca iyimser bir beklenti ne yazık ki hocam. O yüzden "İyimser" verdim rating olarak ;)

Ben de isterim herkes şeffaf olsun, Mcdonalds gibi mutfağını açsın bize ama şu ortamda sizce mümkün mü ?
Ne bekleniyor mesela şeffaflık olarak üreticiden ? Galonla alınan Merck Vg'yi canlı yayında mı açsın ? Büyük tedarikçiden gelen bir parti aromanın teslimat sürecini facebook hesabından hikaye şeklinde mi paylaşsın ? Tüm likit üretim sürecinde forumdan seçilen bir denetleme ekibini 1,5 ay boyunca mekanında mı ağırlasın ?
Şeffaflık herkesin beklentisi ama önce bekleyelim şu iş bi yasallaşsın.
Sevmediği markayı Cimer'e şikayet eden adamların olduğu bir ortamda haklı veya haksız kimseden tüm süreci son kullanıcıyla paylaşmasını bekleyemeyiz.
Güven dünyanın en pahalı olgusudur, satın alınmaz. O yüzden kimseye güvenemiyorsa buharcı ya ilk elden aldığı nbase'i tüketecek yada sigaraya geri dönecek.
Orjinal şişe nbase satan da yok bildiğim kadarıyla ülkemizde ve o açıdan sek nbase tüketmek de pek iç rahatlatıcı değil.

Şahsen güvendiğim 1-2 yer var ve en kötü aldığım nbase Merck-Merck-Sieg 9 mg değil de Evyap-Basf-Chem 6 mg'dır diye avutuyorum kendimi :)
Katran ve binbir çeşit zehirli içerik solumaktansa Evyap-Basf-Chem'e razıyım ben.
Hadi aroma da seyreltilmiş olsun olmuşken...
Şeffaf kastım kullandığı içeriği bize sunması zor olduğunu düşünmüyorum güvenlik içinde problem arz edeceğini sanmıyorum

ŞanlıTürk

Yetkili
Forum Yetkilisi
4 Nis 2019
111 mesaj
92 beğeni
En iyisi evde mutfakta kendin yapıcan abi 2 senedir kendim demlerim kendim içerim..
Piyasadansa aldığım oldu cok popüler denilen likitlerden biraz zorlayınca benzer lezzetler ürettim diyebilirim 😀

Super Mario

Muhtar
Forum Yetkilisi
28 May 2019
614 mesaj
793 beğeni
Merck Merck Merck nbase Tfa aroma kullandım demesi yeterli mi yani sizin için ?
Yok
Bunu zaten tüm tedarikçiler diyor
Aldığı ürünü fotoğraflayabilir
Fatura belge vb şeylerle ispat edilebilir kendini tehlikeye atmaz sonuçta
Birazda olsa içimiz rahatlar
Arka tarafta neler dönüyor bilemeyiz tabiki
Belge deyipte bir siteden çalıntı veya eski tarihli veya tarihsiz belgelerde bana anlamsız gelir
Tabi bunun yanında şu da var sahte fatura belge olayı 😂

6 Mar 2019
190 mesaj
148 beğeni
@Dünya
Yok
Bunu zaten tüm tedarikçiler diyor
Aldığı ürünü fotoğraflayabilir
Fatura belge vb şeylerle ispat edilebilir kendini tehlikeye atmaz sonuçta
Birazda olsa içimiz rahatlar
Arka tarafta neler dönüyor bilemeyiz tabiki
Belge deyipte bir siteden çalıntı veya eski tarihli veya tarihsiz belgelerde bana anlamsız gelir
Tabi bunun yanında şu da var sahte fatura belge olayı 😂
Aynen öyle hocam maalesef tamamen üreticinin insafına kalmış durumdayız ;)
Ben MMM içeriklerin çoğunun Evyap-Chem-Sieg olduğunu düşünüyorum mesela :D

Administrator

Founder
Yönetici
26 Şub 2019
309 mesaj
1,435 beğeni
Aslında konu şöyle;
Tamam ürünler ithal ama senin yaptığın ortam, senin kullandığın oranlar, sen gerçekten o ürünleri mi kullanıyorsun ya da ürünleri kullanıp ne kadar doğrusunu söylüyor ya da bana gelen ürün ne bilmiyoruz ki. Bilemeyiz de burada önemli olan bakacaksın kardeşim her şey var bende her şeyi satarım diyip satanlar, o malum dört harf ya da beş harf olmasından ziyade onların tutup başkalarına da ürün üretip yapıp gönderip sonra da biz bu ürünü yapıyoruz diye piyasada gezenler. Bunlardan uzak durmak lazım.
Bakıyorsun her yerde aynı ürünler ya bi gidin be kardeşim bi bitmediniz ya...