DUYURU En kötü nbase aroma likit

Super Mario

Muhtar
Forum Yetkilisi
28 May 2019
557 mesaj
687 beğeni
TAVSİYE ETMEM DEDİĞİNİZ
MARKA
İÇERİK
AROMA
NBASE LİKİT

Piyasada okadar çok ki
Nbase aroma
Likit
Çoğu sağlıklı olmadığını düşünüyorum ve karşılaştığınız yaşadığınız olayları buraya eklemenizi istiyorum.Kimse sağlıksız tüketim yapmasın

rap06

Adalet mülkün temelidir 🇹🇷
18 May 2019
375 mesaj
365 beğeni
Grande ve buharistan,Eminönü,Tahtakale,Kızılay limon pazarı Güngör ticaret buralardan daha önce ismini duymadığınız bilumum likit markalarını almayın.

Super Mario

Muhtar
Forum Yetkilisi
28 May 2019
557 mesaj
687 beğeni
ATLASNBASE
Atlasnbase

Benim ilk denediğim bir site düşünceler kendime aittir.
Benim için kötü bir deneyim olmuştur aldığım nbase bir zaman sonra içinde beyaz lekeler oluşmuştur ve kullanıcı hatası olduğunu belirtmiştir.
Aroma olarakta bana göre berbattır.
Herkesin hemen hemene bildiği bir tat ile örnek vermek istiyorum calipter aroması aldığımda okadar kötü bir aroma almamıştım dedim ve gerçekten kaliteli aromalar la karşılaştırdığımızda görüyoruz ne kadar kötü olduğunu
Kişinin satışı ilgisi beni ilgilendirmez.

SAĞLIK HİÇ KİMSEDEN ÖNEMLİ OLAMAZ

Samet

Buharcı
21 Mar 2019
113 mesaj
142 beğeni
Grande ve buharistan,Eminönü,Tahtakale,Kızılay limon pazarı Güngör ticaret buralardan daha önce ismini duymadığınız bilumum likit markalarını almayın.
Ve fumetti nbase. Ayrıca ismi destan gibi uzun olan elektronik sigara sitelerinden de uzak durun.

ŞanlıTürk

Yetkili
Forum Yetkilisi
4 Nis 2019
106 mesaj
91 beğeni
Fumatti gerçekten kötü bir nbase
Aroma olarakta gördüğüm en kötü aroma capelanın enerji drinkiydi

3 Mar 2019
14 mesaj
9 beğeni
oops likit midir nedir, adam malum bir yere yaptırıyor yok biz en iyisiyiz yok bilmem ne ahkam kesiyor bir halttan da anlasa yanmam. Yaptırıyor başkasına sonra çıkıp konuşuyor saçma sapan.
İtiraf et gidip ona buna yaptırıyorsun sonra en iyisiyiz biz diyip yalan konuşuyorsun çöpsün işte çöp bildiğin çöp.
Bi halttan da anlasa yanmam :)
Almayın aldırmayın da bildiğin çöp !

azash

Majör sever...
26 Mar 2019
69 mesaj
112 beğeni
Ankara
Nbaselerini satın alıp denemedim (şükür).
Satın alıp da sorun yaşayanlara nasıl farklı farklı davranabildiklerini okudum.
Üründen değil ama esnaflıktan sınıfta kalmışlardır benim için.
Nbase Kimya Ltd Şti den alışveriş yapmam.

Samet

Buharcı
21 Mar 2019
113 mesaj
142 beğeni
Nbaselerini satın alıp denemedim (şükür).
Satın alıp da sorun yaşayanlara nasıl farklı farklı davranabildiklerini okudum.
Üründen değil ama esnaflıktan sınıfta kalmışlardır benim için.
Nbase Kimya Ltd Şti den alışveriş yapmam.
Bir kriz ancak bu kadar kötü yönetilebilirdi. Yok asitmiş,adli tıpmış,avukatlarmış,parmak iziymiş,kamera kaydıymış,cinayet kastıymış. Sonra da pg fazlaymış pardon. :D:D:D

ŞanlıTürk

Yetkili
Forum Yetkilisi
4 Nis 2019
106 mesaj
91 beğeni
Kötülere daha eklersin sen😂 deneyim çok sonuçta
Valla neler neler var ama.
Şimdi firma ismi versem millet direk ürün bazında değilde firma olarak bakıyor o yüzden ayıp olur diye vermedim ama bana uymayan sana uyabilir ama nbase konusunda biliyorsun tek tedarikçim var ve mutluyum 😀

31 Eki 2019
18 mesaj
20 beğeni
oops likit midir nedir, adam malum bir yere yaptırıyor yok biz en iyisiyiz yok bilmem ne ahkam kesiyor bir halttan da anlasa yanmam. Yaptırıyor başkasına sonra çıkıp konuşuyor saçma sapan.
İtiraf et gidip ona buna yaptırıyorsun sonra en iyisiyiz biz diyip yalan konuşuyorsun çöpsün işte çöp bildiğin çöp.
Bi halttan da anlasa yanmam :)
Almayın aldırmayın da bildiğin çöp !
Ben şöyle düşünüyorum ticaret yapmak değil bunu yapanlar insanları aldakmaktan başka bir şey değil. Görüyoruz çığırtkan çığırtkan konuşuyor.
Ben onların bir buluşmasında bulundum ve adam resmen başka markaları almayın yok bunu alın şunu alın şunu almayın falan gibi laflar ediyordu ve gerçekten bana göre ahlaksızlık. Senin haddine mi insanlara yalan söyleyip başkalarını kötülüyorsun. İsterse bu ürünler ne olursa olsun ahlak dışı davranış bu. Dünyanın en güzeli bile olsa bu adamın malı da alınmaz. Buna şahit olmasam hala belki müşteri olacaktım ama iyi ki görmüşüm...

3 Eki 2019
2 mesaj
1 beğeni
Ankara
Bu grande turşucu olan mıydı :D

Edit: Nbase Kimya LTD ŞTİ Kendi sattığı ürüne "ne koydun bunun içine sen? bizi niye zehirlemeye çalışıyorsun?" dedikten sonra "ürün bizimmiş" deyip bir de pişkin pişkin kendini haklı gören firma :angry:
Almayın-Aldırmayın...

Votka

Yaşım otuz altı sana kırk senedir aşığım...
16 Mar 2019
65 mesaj
66 beğeni
Antalya

Edit: Nbase Kimya LTD ŞTİ Kendi sattığı ürüne "ne koydun bunun içine sen? bizi niye zehirlemeye çalışıyorsun?" dedikten sonra "ürün bizimmiş" deyip bir de pişkin pişkin kendini haklı gören firma :angry:
Almayın-Aldırmayın...
Nbaseden alırsanız büyük ihtimal satıcı ne aldığınızı üç dakika sonra unutacağı için aldığınız şeyden farklı bişi gönderebilir...

rap06

Adalet mülkün temelidir 🇹🇷
18 May 2019
375 mesaj
365 beğeni

Almayın-Aldırmayın...
Evet hocam ithal likit diye satılan ama yerli merdiven altı üreticisi olan firma.