ATOMİZER Dvarw MTL RTA

OHMical

Tedarikçi
Tedarikçi
21 Mar 2019
27 mesaj
58 beğeni
16-d0357e0bfc79103bdb9d6e9a4dd9beb6.jpg

TEKNİK ÖZELLİKLER:
# çap:22 mm
# boy:
2 ml tanklı: 27 mm
3,5 ml tanklı: 31 mm
5 ml tanklı: 38mm
# polikarbonat tank
# teflon driptip
# Ss 316 çelik

Dvarw MTL RTA KUTU İÇERİĞİ
# 1 adet dvarw mtl rta
# oringler,vida( 2 adet),
# 1. 2 hava kanalı pini
# Alyan anahtar

Orjinali ve clonu ile vape camiasının dilinden düşüremediği,kur farkından dolayı çoğu kişinin orjinalini alamadığı fakat orjinal kullanımı da oldukça fazla olan bir atomizer dvarw. Peki neden?
Öncelikle farklı tasarımı ve kaliteli işçiliği ile göza batıyor Dvarw . Afc ( Hava ayar yüzüğü) olmaması da ayrı bir ilginç özelliği. Hava ayarını ise hava kanalı pinleri ile ayarlıyorsunuz. Atomizer kendi sitesinde stokta olmuyor. Cuma günleri Macaristan saatine göre öğlen 14.00 stoğa giriyor ve akabinde hemen bitiyor stoklar.
Atomizerin her yerine uyan alyan anahtarı ise gözümden kaçmadı. Sarımı ve pamuklaması kolay. (Sarım bilgisi az olan biri kolaylıkla sarıp montajlayabilir.)
Akıtma sorunu yaşayan ile şu ana kadar karşılaşmadım.Alttan dolumlu bir atomizer.
Boğaz vurumu yeterli seviyede olmasına karşın havadar.
Pastane ve meyveli likitlerde başarılı iken tütünlü likitler de ise ortalamanın altında.
Sarım önerisinde de 28 ga 2.5 mm kılavuza 6 tur hafif araklı sarım veya 28 ga 2 mm kılavuza 5 tur diyebilirim.

Avantajları:
1-Tank dolu iken decke ulaşmak kolay
2-Montajlaması pamuklaması kolay

Dezavantajları:
1-Driptipi rezalet
2-hava ayar yüzüğünün olmaması sıkıcı

PUANLAMA :
Kullanım Kolaylığı:10/8,5
Aroma Performansı: 10/8
Boğaz Vurumu: 10/7,5

sucukludondurma

Sadece Buharcı
Yönetici
Forum Yetkilisi
27 Şub 2019
734 mesaj
1,656 beğeni
Klonunu deneme şansım oldu. Ultem drip tip ile kullanmıştım :) Başarılıydı. Klonu ile orijinali arasında çok büyük fark olmadığını duymuştum. @Denklem2a kullanmıştır, yorumunu da esirgemez :)

serbest

Aktif Üye
18 Mar 2019
65 mesaj
87 beğeni
Orijinalini bugün elden çıkardım, aroma konusunda eşsiz bir atomizer. En önemlisi pratik, az parçalı.

Ben neden sattım, bunda içilecek likitleri ben Drop'ta Reload'da Intake'de içiyorum. MTL'de daha tütün, RY4 benim kullanımım. Castle Long'u bile DL'de içiyorum.

26 Tem 2020
1 mesaj
0 beğeni
Selam arkadaşlar.
Dvarw MTL atomizer nasıl bulabilirim? Yardımcı olacak birisi varsa memnun olurum