ATOMİZER Dovpo blotto rta

Super Mario

Muhtar
Forum Yetkilisi
28 May 2019
613 mesaj
791 beğeni
snipped-blotto-6-jpg.1122
Ölçüler:

Size: 26* 54.5mm
Capacity: 2ml/6ml
Thread: 510
dovpo_blotto_rta__1-jpg.1123

Özellikler:
Top filling design
242°airflow for fantastic flavor
Adjustable bottom airflow system
Support dual coils or single coil
Dual diffusion airflow
Glass & Ultem bubble windows

Paket İçeriği:
1* Blotto RTA
1* Bubble glass tube
1* Bubble ultem tube
1* Bottle opener
1* User manual
Spare parts

rap06

Adalet mülkün temelidir 🇹🇷
18 May 2019
380 mesaj
370 beğeni
Bu adamlar görseli bir türlü tutturamiyorlar ne hikmetse 😅

Administrator

Founder
Yönetici
26 Şub 2019
306 mesaj
1,424 beğeni
Dönüyor dolaşıyor aynı ürünler farklı üreticiler tarafından sunuluyor. Kısır bir döngü...

Administrator

Founder
Yönetici
26 Şub 2019
306 mesaj
1,424 beğeni
Kesinlikle katılıyorum bir iki basit görsel değişikliği yeni yaptık
Buna benzer onlarca cihaz var hem de birebir benzer. Yani demek oluyor ki kısır bir döngü. Millete anlatamıyoruz. Her cihazda farklı tat alırsınız zaten. Öyle ya da böyle bir çok etken var, aynı cihazlar bile olsa yapsanız sarsanız deneseniz yine arada farklılıklar oluşacaktır. Çok da şeeyapmamak lazım al iç işte bu zıkkımı yok ürünün şurasının mikronu böyle, yok efenim yanma otasının çapı böyle, yok efenim camının şekli böyle ya arkadaş ne bekliyorsun ? Sen sigara içiyordun eskiden, hayatının odak noktası haline getirenlere üzülüyorum.
Haaaaa bir de kendini bi halt sananlar var, görsen dür.ü keşfetmiş bunu. Aman bir anlatımlar bir anlatımlar dersin ki mucidi bu herif.
Sor bak hangi pamuğu kullanayım ? Aman Allahım o geriye doğru yaslanmalar ve kendine bir prof edalarıyla konuşmalar, aldı mı sazı eline evyah eyvah....

Super Mario

Muhtar
Forum Yetkilisi
28 May 2019
613 mesaj
791 beğeni
Buna benzer onlarca cihaz var hem de birebir benzer. Yani demek oluyor ki kısır bir döngü. Millete anlatamıyoruz. Her cihazda farklı tat alırsınız zaten. Öyle ya da böyle bir çok etken var, aynı cihazlar bile olsa yapsanız sarsanız deneseniz yine arada farklılıklar oluşacaktır. Çok da şeeyapmamak lazım al iç işte bu zıkkımı yok ürünün şurasının mikronu böyle, yok efenim yanma otasının çapı böyle, yok efenim camının şekli böyle ya arkadaş ne bekliyorsun ? Sen sigara içiyordun eskiden, hayatının odak noktası haline getirenlere üzülüyorum.
Haaaaa bir de kendini bi halt sananlar var, görsen dür.ü keşfetmiş bunu. Aman bir anlatımlar bir anlatımlar dersin ki mucidi bu herif.
Sor bak hangi pamuğu kullanayım ? Aman Allahım o geriye doğru yaslanmalar ve kendine bir prof edalarıyla konuşmalar, aldı mı sazı eline evyah eyvah....
Allah'tan fazla tat duygum hassas değil
Pek fark etmiyor bana pamuğu tıkayıp devam ediyorum çok fazlada atomizer değişikliğim yoktur ☺️

sucukludondurma

Sadece Buharcı
Yönetici
Forum Yetkilisi
27 Şub 2019
687 mesaj
1,602 beğeni
Aynı fabrika 3 farklı markaya ürün üretiyor, hepsi başka fiyata satıyor, hepsi aynı kitleye satıyor, 3üne de sahip olanların aslında hiç birisine ihtiyacı yok. Saçma bir ihtiyaç(!) algısı var vape camiasında.