SORUM VAR ? Bu platform hepimizin

Super Mario

Muhtar
Forum Yetkilisi
28 May 2019
557 mesaj
687 beğeni
Herkese bir konu belirtermek istediğim için bu konuyu buraya açıyorum.
Forum ismimin yanında modaretor yazabilir.Bu benim için hiç birşey ifade etmemektedir.
Ben bir elektronik sigara kullanıcısı bir bireyim. Kişi kurum kuruluşlar beni ilgilendirmez alakadar etmez bunu belirtmek istiyorum.Ben bir kullanıcı olarak dürüstlük, temiz satış ,uygun fiyat, adalet isterim.
Bu forumun gerçekten diğer kuruluşlardan farklı olduğuna inandığım için burada bulunuyorum.
Yönetim forum sahiplerinin bir kazancı olmadığını gördüğüm için buradayım.Tedarikçi arkadaşlar destekleri ayriyeten mutlu ettiler. Çekiliş düzenlemelerde destek oldular.
Biz kullanıcılara yardımcı oldular.
Sözün özü şu;
Bazı sözleri duymaktan usandım bu camiada 10y yıldır varım . olabilirsiniz umrumda değil .Beni ilgilendirmez.
Benden çok çok bilgi sahibi olabilirsiniz tebrik ederim . Başarılarınızın devamını dilerim.Bizle paylaşırsanız dinlerim öğrenirim teşekkür ederim.🙂 Mutlu eder bu beni
Ama kardeşim bırakın ya şu herşeyi ben bilirim havalarını bırakın kardeşim böbürlenmeyi bırakın iftira atmayı bırakın kardeşim dedikoduyu bırakında bu platform bari temiz kalsın az olsun öz olsun ama güzel olsun
Öğrenmek öğretmek bilgi almak sorunları çözmek birbirimize destek olalım TURKEYVAPİNG FORUM ADRESİNDE

TheMalco

Aktif Üye
Tedarikçi
9 Eyl 2019
47 mesaj
46 beğeni
Balıkesir
Turkeyvaping.org yetkilileri bizimle Facebook üzerinden iletişime geçtiklerinde ( İletişim derken reklam mesajı geldi. Yanlış anlaşılmasın. :) ) ve siteyi incelediğimizde çok mutlu olduk.

Neden?
- Tarafsız olduğunu gördük
- İçeride oluşan üslubun aslında tam olarak olması gereken şekilde saygılı olduğunu ve üst perdeden olmadığı gördük.
- Forum dinamiklerinin çok kullanışlı ve teknolojik olduğunu gördük.
- Özellikle çekilişlerde art niyet aranmadan sponsor olunması. Firmalar her yerde çekiliş yapabilir. Burada amaç gerçekten buraya destek olmak onu gördük.
- Tedarikçi ya da kullanıcı ayırt etmeden her yazıya her özel mesaja cevap verildiğini gördük.

Bunların sonunda da şu oluşuyor,
Herkes kendi özgür iradesi ile buranın reklamını yapmaya başlıyor. Bizim canlı yayınlarımızda ya da internet sitemizde olduğu gibi.

Her oluşumun altında bir bit yeniği aramaktan vazgeçip geleceği olan bu oluşuma destek olmak en mantıklısı. Özellikle de çok az rastlanan bugünlerde :)

Şahsi sorunlar şahısları ilgilendirir. Hatta ve hatta turkeyvaping.org kurucuları evyap ya da premium likit sahibi de olabilirler. Topluluğa yansıyana kadar bu onları ilgilendirir. Bizimde (ismini vermeye gerek yok) topluluğumuz var fakat bizde orada kimseyi ayırt etmiyoruz. Çünkü oranın amacı paylaşım topluluğu oluşturabilmek. Önemli olan topluluğun nasıl yönetildiği ve içerisinde bulunanlara nasıl davranıldığı. Biz burada olmaktan mutluyuz.

Güzel bir topluluk oluşturduğunuz ve dengeleri iyi kurduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

sucukludondurma

Sadece Buharcı
Yönetici
Forum Yetkilisi
27 Şub 2019
603 mesaj
1,494 beğeni
Eski buharcılardanım. 9 10 yıldır bu camiadayım neredeyse. Her 3 forum sitesinde de vardım. Aktif olarak artık burayı kullanıyorum çünkü burasını özgür, her şeyin konuşulabildiği, bağımsız, demokratik bir oluşum olarak kurmaya çalıştık. O yönde de devam etsin istiyorum açıkçası. Ticari bir kaygım, beklentim yok. Ben de kullanıcıyım sonuçta. Ne tedarikçilikte, ne ilan açmada, ne de üyelikten ücret talebi istemiyoruz. Umarım gücümüz yeter de böyle devam eder.

Her likit firmasının müşterisi vardır, fanatik olmamakla beraber diğer markanın müşterileri ile fikir ayrılığı yaşanabilir. Genel nezaket kuralları çerçevesinde herkes fikrini söyleyebilmeli. İnanın ne mesaj, ne konu silme taraftarı değilim. Özgür olun ancak diğerlerinin özgürlüğüne de saygı gösterin lütfen.

Forumun admini olarak değil, bir buharcı kardeşiniz olarak rica ediyorum forumun huzurunu, çizgisini bozmayın, bozanlara da fırsat vermeyin. Sayımız artmakta, herkes aynı fikirde olmayabilir. Onların fikirlerine de saygı duymak durumundayız.

Administrator

Founder
Yönetici
26 Şub 2019
302 mesaj
1,421 beğeni
Yorumlarımı sitenin sorumlusu, sahibi, admini, yöneticisi, moderatörü vs.vs. adı her ne olursa olsun o şekilde yorumlamamanızı temenni ediyorum !

Bu platformun kurulmasında, ilerlemesinde ve bu noktalara gelmesinde tüm dostlara yönetici, moderatör, tedarikçi ve tüm kullanıcılara gösterdiği destek ortada. Gerçekten minnettar olmamak elde değil. Bu yola çıktığımızda şunu benimsedik, özgür olmalı, birilerinin tekeli olmamalı, birilerinin baskısı, ticarethanesi, sadece bir kitleye hitap etmesi olmamalı.
Her şeyi ben bilirim, ben şuyum buyum nidaları, eli sopalı, her söylediğine kulp takan, her şeyi bildiğini düşünen ya da geçmişte belki paylaşımları ve araştırmaları ile katkı sağlamış olabilirler ama şu da var ki ne size ait bir fikirdir, ne sizin tekelinizde ne de sadece siz varsınız. Diğer taraftan ürününü satmak için şak şak yaptırıp, olabildiğine sosyal platformlarda nidalar atıp, hatta ve hatta toplantılar düzenleyip bunu ticaret kaygısıyla yapan nice kendini bilmezler var. Bizim bu platform ile onlara cevabımız "hadi oradan !" oldu.
Tedarikçi arkadaşlarımızın destekleri, öncelikle tek tek saymak gerekirse, @The Collection Vape @TheMalco @EfeWire @ErmanKILIC @Cloudwire @hanvape @HungerLiquid @Likitless gibi dostların vermiş olduğu destekler bu özgür yapının temel taşları oldular. Zaman neyi gösterir bilemiyoruz. Temennimiz her yerde her zaman bu platformun desteklenmesi, birilerinin tekeli, birilerinin tayfası, birilerinin özel odası olmadı olmayacak. Sen tedarikçisin sana şunu özel yapacağız yok. Ne kadar destek veren var ise en iyi şekilde biz de ona desteklerimizi hep sürdürmeye devam edeceğiz.

Evet sen belki kendini çok büyük sanıyor olabilirsin ama @Super Mario ve @sucukludondurma nın dediği gibi bizim kıymet verdiğimiz ve saygı duyduğumuz kadar yücesin.

Biz bildiğin sıradan buharcıyız. Öyle de kalacağız. Bazen diyorlar Adminsin neden yazıyorsun. Çünkü ben de sizler gibi buhara gönül vermiş insanlardan birisiyim. Yazmayayım mı ? Ağır abi mi olayım ? Eli sopalı mı olayım ? Hayır.
Biz burayı inşaa ederken şu idi çıkış yolumuz, herkes istediğini söylesin ama saygı, sevgi ve samimiyet ölçüsünde, hakaret birilerini yerme, kötümelek değil, doğru bildiği varsa açık konuşsun açık sözlü olsun. Ha söyle di mi muhatabı da gelsin cevabını versin ! Açığız, şeffafız olduğumuz gibiyiz. Biz büyük değiliz, biz her şeyi bilmiyoruz, biz bu işin kralı değiliz, ticarethanesi değiliz. özgürüz, bağımsız...
Biz Turkey Vaping Ailesiyiz !

4 Kas 2019
40 mesaj
27 beğeni
Yorumlarımı sitenin sorumlusu, sahibi, admini, yöneticisi, moderatörü vs.vs. adı her ne olursa olsun o şekilde yorumlamamanızı temenni ediyorum !

Bu platformun kurulmasında, ilerlemesinde ve bu noktalara gelmesinde tüm dostlara yönetici, moderatör, tedarikçi ve tüm kullanıcılara gösterdiği destek ortada. Gerçekten minnettar olmamak elde değil. Bu yola çıktığımızda şunu benimsedik, özgür olmalı, birilerinin tekeli olmamalı, birilerinin baskısı, ticarethanesi, sadece bir kitleye hitap etmesi olmamalı.
Her şeyi ben bilirim, ben şuyum buyum nidaları, eli sopalı, her söylediğine kulp takan, her şeyi bildiğini düşünen ya da geçmişte belki paylaşımları ve araştırmaları ile katkı sağlamış olabilirler ama şu da var ki ne size ait bir fikirdir, ne sizin tekelinizde ne de sadece siz varsınız. Diğer taraftan ürününü satmak için şak şak yaptırıp, olabildiğine sosyal platformlarda nidalar atıp, hatta ve hatta toplantılar düzenleyip bunu ticaret kaygısıyla yapan nice kendini bilmezler var. Bizim bu platform ile onlara cevabımız "hadi oradan !" oldu.
Tedarikçi arkadaşlarımızın destekleri, öncelikle tek tek saymak gerekirse, @The Collection Vape @TheMalco @EfeWire @ErmanKILIC @Cloudwire @hanvape @HungerLiquid @Likitless gibi dostların vermiş olduğu destekler bu özgür yapının temel taşları oldular. Zaman neyi gösterir bilemiyoruz. Temennimiz her yerde her zaman bu platformun desteklenmesi, birilerinin tekeli, birilerinin tayfası, birilerinin özel odası olmadı olmayacak. Sen tedarikçisin sana şunu özel yapacağız yok. Ne kadar destek veren var ise en iyi şekilde biz de ona desteklerimizi hep sürdürmeye devam edeceğiz.

Evet sen belki kendini çok büyük sanıyor olabilirsin ama @Super Mario ve @sucukludondurma nın dediği gibi bizim kıymet verdiğimiz ve saygı duyduğumuz kadar yücesin.

Biz bildiğin sıradan buharcıyız. Öyle de kalacağız. Bazen diyorlar Adminsin neden yazıyorsun. Çünkü ben de sizler gibi buhara gönül vermiş insanlardan birisiyim. Yazmayayım mı ? Ağır abi mi olayım ? Eli sopalı mı olayım ? Hayır.
Biz burayı inşaa ederken şu idi çıkış yolumuz, herkes istediğini söylesin ama saygı, sevgi ve samimiyet ölçüsünde, hakaret birilerini yerme, kötümelek değil, doğru bildiği varsa açık konuşsun açık sözlü olsun. Ha söyle di mi muhatabı da gelsin cevabını versin ! Açığız, şeffafız olduğumuz gibiyiz. Biz büyük değiliz, biz her şeyi bilmiyoruz, biz bu işin kralı değiliz, ticarethanesi değiliz. özgürüz, bağımsız...
Biz Turkey Vaping Ailesiyiz !
Şimdi bundada art niyet arayanlar olur
Özgür şeffaf olması bu forum gerçekten taktiri hak ediyor en güzel üyeler bu foruma ait olmalı en iyi yerlerde olmak dileğiyle

Administrator

Founder
Yönetici
26 Şub 2019
302 mesaj
1,421 beğeni
Kimsenin yorumu, düşüncesi ya da görüşlerine saygısızlık olamaz olmayacak da. Hadsiz ve mesnetsiz suçlamalar, gereksiz polemikler, gereksiz kibir ve kendini kaf dağında gören inceleme, yorum vs. gibi şeylere müdahil oluruz. Bunun haricinde herkes kendi yorumunu yapmakta, bilgi, becere ve görüşlerini paylaşmakta ÖZGÜRDÜR !
Bunun iki anlamı vardır. Özgürlüğün gölgesine sığınıp ona buna laf atma, çarpıtma, kötüleme ve bilinçli ya da bilinçsiz hiç bir başta kullanıcılarımız, yöneticilerimiz ve hakkını teslim eden tedarikçilerimize küfür hakaret ya da mesnetsiz suçlama yapamaz.

PAYLAŞ KARDEŞİM PAYLAŞ !
Bilgini
Sorununu
Tecrübeni
İnandığını
Tavsiyeni
Sevdiğin şeyleri PAYLAŞ !

KENDİNLE PAYLAŞ KARDEŞİM !
Kinini
Ukalalığını
Hadsizliğini
Sataşmanı
Kendini bir halt sanmanı
Küfrünü
Terbiyesizliğini
Saygısızlığını KENDİNLE PAYLAŞ

Son düzenleme:
4 Kas 2019
40 mesaj
27 beğeni
Kimsenin yorumu, düşüncesi ya da görüşlerine saygısızlık olamaz olmayacak da. Hadsiz ve mesnetsiz suçlamalar, gereksiz polemikler, gereksiz kibir ve kendini kaf dağında gören inceleme, yorum vs. gibi şeylere müdahil oluruz. Bunun haricinde herkes kendi yorumunu yapmakta, bilgi, becere ve görüşlerini paylaşmakta ÖZGÜRDÜR !
Bunun iki anlamı vardır. Özgürlüğün gölgesine sığınıp ona buna laf atma, çarpıtma, kötüleme ve bilinçli ya da bilinçsiz hiç bir başta kullanıcılarımız, yöneticilerimiz ve hakkını teslim eden tedarikçilerimize küfür hakaret ya da mesnetsiz suçlama yapamaz.

PAYLAŞ KARDEŞİM PAYLAŞ !
Bilgini
Sorununu
Tecrübeni
İnandığını
Tavsiyeni
Sevdiğin şeyleri PAYLAŞ !

KENDİNLE PAYLAŞ KARDEŞİM !
Kinini
Ukalalığını
Hadsizliğini
Sataşmanı