SIFIR ÜRÜN ATOMİZER CAMLARI VE CAM ÜRÜNLERİ

serbest

Aktif Üye
18 Mar 2019
65 mesaj
87 beğeni
Hoşgeldiniz. Aramızda görmek sevindirici, ben siteniz çalışıyor mu çalışmıyor mu emin olmadığımdan alışveriş etmiyordum bir süredir. İletişim için burada muhattap bulabilmek güzel :).

31 Mar 2019
43 mesaj
54 beğeni
Başarılarınızın devamı dileğiyle. Eli ayağı rahat durmayan, makinelerini düşüren/çarpan kimseler olarak kıymetli atomizer camı üreticilerimizi seviyoruz. :D

3 Mar 2019
2 mesaj
0 beğeni
Camların orinalleri ile farkı oluyor mu?
2 ml Nautilus var; camın üst kısmı vida şeklinde, camın alt tarafı da contaya oturduğu için ölçülerin hatasız olması gerekiyor yoksa likit akıtıp duruyor. Fiyatını da özelden mesaj atarsanız sevinirim...

3 Nis 2019
7 mesaj
16 beğeni
Elmadağ / ANKARA
Camların orinalleri ile farkı oluyor mu?
2 ml Nautilus var; camın üst kısmı vida şeklinde, camın alt tarafı da contaya oturduğu için ölçülerin hatasız olması gerekiyor yoksa likit akıtıp duruyor. Fiyatını da özelden mesaj atarsanız sevinirim...
Nautilus cam dan üretim yapamıyoruz. Malesef elimizde yok

serbest

Aktif Üye
18 Mar 2019
65 mesaj
87 beğeni
Majör için subtank camı, Siren 2 24mm için bombeli cam ve L driptip ısmarladım dün; bu sabah elimdeydi. Özenli paketlenmiş, özellikle Siren için bubble camı merak ediyordum. 7ml kadar oluyor kapasite, tekrar doldurmadan dışarıda, davette, yemekte güzel alternatif.

28 May 2019
2 mesaj
1 beğeni
Öncelikle hayırlı satışlar.Penodat rta için bubble cam üretiminiz olacak mı ? Malum camdan yana sıkıntı çekiyoruz.kendi cam tankından likit akışı zor oluyor.bubble tankıda pc malzeme olduğu için çok içime sinmiyor açıkçası.

serbest

Aktif Üye
18 Mar 2019
65 mesaj
87 beğeni
Mümkünse Flash lar içinde özel üretim bekliyorum bende, orijinali gönderirim lazımsa :).

3 Nis 2019
7 mesaj
16 beğeni
Elmadağ / ANKARA
Öncelikle hayırlı satışlar.Penodat rta için bubble cam üretiminiz olacak mı ? Malum camdan yana sıkıntı çekiyoruz.kendi cam tankından likit akışı zor oluyor.bubble tankıda pc malzeme olduğu için çok içime sinmiyor açıkçası.
merhaba; penodat rta için düz cam yapabiliriz ama ticari maksatlı düşündüğümüzde bombeli cam için talep olmalı ki kalıp yapılsın. ilk defa siz istediniz bu güne kadar. sürümü olmaycak bir atomizer içinde bombeli cam imalatı şu an için uygun görükmüyor.
Selamlar, Nautilus 2s için cam üretecek misiniz?