DUYURU 2. turkey vaping çekiliş sonuçlari !

18 Haz 2019
1 mesaj
2 beğeni
ilk defa bende çekiliş kazandım :)

bekliyoruz galiba duyuru yapılmasını değil mi?

ErmanKILIC

Üye
Tedarikçi
27 Mar 2019
28 mesaj
45 beğeni
Yakinda bende cekilis yapacagim. 10 kutu performans teli verecegiz. 👍

Administrator

Founder
Yönetici
26 Şub 2019
280 mesaj
1,385 beğeni
@MKATR , @resulkybs , @Basagar , @MrtBrkcn , @Serhat55 , @Likitcioglu , @simyacı , @bekir02 , @onepuffman , @azash , @Muammer ,
@Kruelxx , @OssquuR , @the-la , @sucukludondurma , @SWORD , @Tkckrahmet , @oonurk40 , @Sas12 , @orochireckless

Arkadaşlar, tedarikçimizin açıklamasını sizlere iletiyoruz. Kazanan arkadaşlar aşağıda belirtilen şekilde ürünlerine sahip olabilecek.

1 adet 60ml Hunger likit kazandınız
Turkey Vaping Tedarikçi bölümündeki ürünlerden istediğinizi seçebilirsiniz
https://www.turkeyvaping.org/members/hungerliquid.845/
Tarafınıza ulaşarak;
İsim soyisim adres ve telefon bildirmeniz yeterlidir
Kargo ücreti ön ödemeli 10TL'dir

@HungerLiquid

HungerLiquid

Üye
Tedarikçi
27 Ağu 2019
18 mesaj
30 beğeni

Super Mario

Muhtar
Forum Yetkilisi
28 May 2019
431 mesaj
578 beğeni
@MKATR , @resulkybs , @Basagar , @MrtBrkcn , @Serhat55 , @Likitcioglu , @simyacı , @bekir02 , @onepuffman , @azash , @Muammer ,
@Kruelxx , @OssquuR , @the-la , @sucukludondurma , @SWORD , @Tkckrahmet , @oonurk40 , @Sas12 , @orochireckless

Merhabalar tüm kargolar tarafınıza ulaşması açısından Perşembe günü tek seferde gönderilecektir
Lütfen seçtiğiniz model, mg ve adres bilgilerinizle tarafıma msj olarak ulaşınız
Tebrik ediyorum çekilişiniz için ayrıca teşekkürler

Hediye likit alanlarda da likit yorumlarını konu olarak bekliyorum 😊

Likitcioglu

Aktif Üye
19 Eyl 2019
55 mesaj
41 beğeni
Ankara

Arkadaşlar, tedarikçimizin açıklamasını sizlere iletiyoruz. Kazanan arkadaşlar aşağıda belirtilen şekilde ürünlerine sahip olabilecek.

Tarafınıza ulaşarak;

@HungerLiquid
Teşekkürler. İletişim bilgilerimi ilettim.

HungerLiquid

Üye
Tedarikçi
27 Ağu 2019
18 mesaj
30 beğeni
Merhabalar kazanan 7 kişi tarafıma bilgilerini gönderdi şu ana kadar, lütfen hediyeleriniz için bana özel mesaj atınız
Kargo ücretinin Ön Ödemeli olmasının sebebi sizlere güvenmemem değildir bu arada. Kapısına kadar gelen kargoyu almayacak kişilerin bu platformda var olduğunu düşünmüyorum. Anlaşmalı kargonuz varsa iletebilirsiniz
Bizim anlaşmamız Sürat kargo ile
Ve sürat kargoda, anlaşma sahibi ödemez, karşı ödemeli gönderirse kampanya fiyatı uygulanmıyor
Yani ben ödediğimde sabit 10Tl tutan kargonuz, sizlere karşı ödemeli 17-25Tl arası fiyatlara geliyor
O yüzden kusurumuza bakmayın

19 Eyl 2019
55 mesaj
41 beğeni
Ankara
Teşekkürler. İletişim bilgilerimi ilettim.

Tarafınıza ulaşarak;

@HungerLiquid
Sipariş bilgilerimi ilettim GOLD 12 mg 60 ml olarak bildirdim. Kargo masrafını ilettim.

3 Nis 2019
10 mesaj
8 beğeni
Bilgiler iletildi,kargo ücreti gönderildi
Teşekkürler

HungerLiquid

Üye
Tedarikçi
27 Ağu 2019
18 mesaj
30 beğeni
Merhabalar tarafımıza bilgileri iletilen kişilere kargo gönderimleri yapıldı
3 arkadaşımızın kargosu yarın gönderilecek
Tarafımıza ulaşmayan arkadaşların hakları, Hunger Likit olarak her zaman ihtiyaç sahiplerine veya bir sonraki çekilişlere eklenmektedir
Şimdiden afiyet olsun, bol buharlar

HungerLiquid

Üye
Tedarikçi
27 Ağu 2019
18 mesaj
30 beğeni
Kargo adresimi yanlış belirtmişsiniz. Diğerlerininkide karışmış veya yanlış olabilir haberiniz olsun şimdiden.
Alıcı şubeyi arayarak düzelttiririz ;)
Sizin yazdığınız adresler çıktı alınarak kargolara eklendi. Kayıt açan kişinin hatasıdır muhtemelen. Size ulaşır ürün

24 Eyl 2019
1 mesaj
0 beğeni
Merhaba biraz geç oldu genelde çekilişler çıkmaz da bana :D Benim hakkımı ihtiyacı olan bi arkadaşa devretmek istiyorum şuan likit ihtiyacım yok :) @HungerLiquid

19 Eyl 2019
55 mesaj
41 beğeni
Ankara
Geldi geldi teşekkür ederim.

Kargo'ya dün verdiyseniz bugün ankaraya geldi. İşyerime teslim oldu 16:00 da.

Ürünü güvenli şekilde ambalajlamışlar.

Lezzet için ayrıca akşam yorum yapacağım.

whatsapp-image-2019-10-11-at-16-17-38-jpeg.1430

Son düzenleme: